uk
+38 (050) 229 79 79
Харків, Вул. Леся Сердюка, 36

Святкування - Leprechaun

Запрошуємо Вас відсвяткувати День Народження, весілля, корпоратив у ресторані Leprechaun! Також ми з радістю організуємо дитяче свято під ключ!
До Ваших послуг: затишна зала на першому поверсі місткістю до 45 осіб, банкетна зала на другому поверсі ресторану на 60 посадочних місць (цей зал після 23:00 працює в режимі караоке), а також літня тераса.
Проведення корпоративів
Для проведення корпоративу ідеально підійде банкетна зала, що знаходиться на другому поверсі закладу. Приміщення розраховане на 60 гостей, Зал можна орендувати повністю, а можна й зайняти потрібну кількість місць на замовлення. Сцена, професійний звук, світло, плазмові панелі, проектор – все це створює ідеальну атмосферу свята та веселощів! Відмінним доповненням та продовженням для корпоративів буде те, що з 23:00 до 04:00 у цьому залі працює караоке!
Також є зал на першому поверсі, де можна сісти меншою компанією, але потрібно враховувати, що зала в цей час працюватиме і для інших гостей.
Забронювати зал +38 (050) 229 79 79
Проведення весільних бенкетів
Зал на 60 осіб з окремим входом: сцена, проектор, плазмові панелі, професійні звук та світло, барна стійка. Від нас – допомога в організації урочистостей.
Забронювати зал +38 (050) 229 79 79
Святкування Дня народження
Для святкування Дня Народження підійде будь-яка із залів ресторану Leprechaun, залежно від кількості гостей та побажань іменинника.
ДЛЯ ВСІХ іменинників ДІЄ ЗНИЖКА -20%* НА ВСЕ МЕНЮ
І БУТИЛКА улюбленого шампанського У ПОДАРУНОК*!
* Мається на увазі придбання за 1коп.
* За умови попереднього замовлення
* Крім п'ятниці та суботи
* Діє протягом тижня після Дня народження (не забудьте мати при собі документ)
Забронювати зал +38 (050) 229 79 79
Організація дитячих свят
Для проведення дитячого заходу підійде зал на другому поверсі ресторану. Вмістити зал може до 60 гостей. Існує зона для ігор з аніматорами дискотеки. Від нас – будь-яка допомога в організації дитячого Дня Народження. Ми маємо свої аніматори з досвідом проведення таких заходів понад 15 років! 25 різнопланових програм для різного віку. Також допоможемо в оформленні свята та його наповненні: повітряні кулі, кольорові голуби, мильне чи наукове шоу, Аквагрім тощо.
Забронювати зал +38 (050) 229 79 79
Кошик 0